Типи сонячних батарей

→ Главная  → Статьи  → Типи сонячних батарей 
01.08.2017
Типи сонячних батарей

У зв’язку з цим продовжується постійний пошук приладдя для підвищення продуктивності існуючих систем, що зуміють максимально результативно перевтілити енергію сонця в електрику. Застосування приладів, які поглинають енергію сонця дозволяє значно економити електроенергію, і навіть дає можливість отримати заробіток на поставках енергії в загальну електричну мережу. Для цього власники приватних будівель встановлюють індивідуальні сонячні електростанції, які комплектуються зазвичай сонячними батареями.

Усі сонячні батареї створюються з модулів, зроблених на основі кристалів кремнію та поділяються на три відомих типи. Інформація взята із сайта компанії "Правильне електроживлення", більше за ссилкою тут

Перший тип - монокристалічні сонячні батареї, для яких характерним є те, що вони створені на основі монокристала кремнію, який був вирощений з розплаву полікристалічного кремнію. Цей тип кремнію є найчистішим та популярним серед користувачів сонячних батарей. Середня ефективність цього типу сонячних батарей - до 19% від встановленої потужності. Якщо встановлюється система на 1 кВт, то в підсумку можливо отримати за годину 190 ват електричної енергії. Зазвичай монокристалічні модулі вставляються у алюмінієву рамку та прикриваються протиударним склом. Колір монокристалічних фотоелементів - темно-синій або чорний. Традиційно монокристалічні сонячні батареї мають форму багатокутників, якими не так легко буде заповнити всю площу панелі без залишку.

Наступний тип сонячних батарей – полікристалічні, які відрізняються виробництвом з такого виду кремнію, який виходить з повільно охолоджуваного кремнієвого розплаву. Така методика створення цього типу сонячних батарей виходить більш спрощеною та дешевшою по своїй вартості. Середній показник ефективності батарей даного типу уде становити до 16% від встановленої потужності. Для цього типу характерне те, що при встановлені системи з такими батареями на 1 кВт, фактично отримуємо можливість взяти на годину 160 ват електричної енергії. полікристалічних сонячних батарей, яскраво синього кольору. Полікристалічні сонячні батареї виготовляються з яскраво синім кольором.

Останній тип сонячних батарей, це тонкоплівкові сонячні панелі, для виробництва яких проводиться напилення одного або декількох шарів фотоелектричного матеріалу на тонку підкладку. Такий тип батарей має свої підтипи - аморфний кремній, телурид кадмію, мідь, індій, галій, селенід та органічні елементи. Враховуючи ці різновиди висвітлюється і коефіцієнт корисної дії тонкоплівкових сонячних фотомодулів на сьогоднішній день. Перевага цього типу в тому, що у них значно низька собівартість та їх можливість функціонування при розсіяному випромінюванні.

Зробивши аналіз представлених типів сонячних батарей, кожен з власників має можливість обрати той тип, який буде відповідати саме його вимогам. Зупинивши свій вибір на сонячних батареях обраного типу, власник отримає можливість насолоджуватись особистим комфортом та незалежність від загальної енергосистеми.

Якщо виникли запитання чи пропозиції, звертайтесся, будемо раді відповісти, більше на сайті https://prel.prom.ua

Опубликовано в: Статьи


Все статьи
Вход на сайт
Войти Забыли пароль? Регистрация